KDM Auto Serwis | Mechanika pojazdowa & Blacharstwo

O nas

team image

Kilka słów o KDM Auto Serwis

Mechanika Pojazdowa / Blacharstwo

Firma Autoserwis - KDM powstała po to by pomagać Państwu w razie awarii pojazdu, kolizji bądź transportu. Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką na rynku motoryzacyjnym oraz transportowym. Naszą wielką zaletą jest wykwalifikowany zespół, który jest do Państwa dyspozycji 24h/7. Zaczynaliśmy od Pomocy Drogowej a w szybkim tempie poszerzyliśmy zakres usług o naprawy pojazdów osobowych i dostawczych, wypożyczalnie pojazdów zastępczych czy usługi wulkanizacyjne. Dbamy o to by każdy pojazd był solidnie i rzetelnie naprawiony na czas według naszej wiedzy, która czerpiemy od prawie 10 lat.

KDM to firma działająca w branży motoryzacyjnej oraz transportowej.

Świadczymy usługi z zakresu pełnej mechaniki pojazdowej aut osobowych i dostawczych wszystkich marek do 3,5t – począwszy od napraw bieżących czy okresowych po elektrykę, programowanie, blacharstwo lakiernictwo kończąc na generalnym remoncie silnika. Jesteśmy dyspozycyjni całodobowo przy pomocy drogowej oraz autoholowania w razie awarii, wypadku bądź kolizji. Działamy w pełnym zakresie likwidacji szkody z OC sprawcy i AC właściciela pojazdu. Wykonujemy transport maszyn, towarów czy sprzętu budowlanego na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Oferujemy wypożyczalnie aut osobowych i dostawczych na czas naprawy, wykonujemy usługi wulkanizacyjne wraz ze sprzedażą opon nowych i używanych oraz posiadamy przechowalnie ogumienia. Czyszczenie wnętrz pojazdów oraz pranie tapicerek welurowych i skórzanych jest również w naszej ofercie.

Zajmujemy się również...

... dodatkowo wraz ze współpracą komisu samochodowego „KABAT” sprzedażą oraz skupem aut osobowych i dostawczych. Poprzez wieloletnie doświadczenie wychodzimy na przeciw klientom i oferujemy profesjonalną pomocą przy zakupie i sprzedaży pojazdów, wykonujemy zamówienia pod zalecenie klienta.

Sprowadzamy pojazdy pod klienta wedle wytycznych oraz pomagamy kompleksowo we wszystkich formalnościach urzędowych.
shape
shape

Z naszych usług może skorzystać klient indywidualny, ale także biznesowy. Nasz punkt znajduje się przy ulicy Żeliwnej 5 (dzielnica Podjuchy – przy drodze wylotowej na autostradę A6). Jako profesjonalny serwis samochodowy z pasją zajmujemy się kompleksowo wszelkimi pojazdami - od transportu po kapitalne remonty silników czy naprawy blacharsko-lakiernicze. Przede wszystkim posiadamy wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem na dziale handlowym jak i na hali warsztatowej. Pracują tu ludzie z pasją do motoryzacji oraz hobbystycznym podejściem do powierzonych obowiązków.

Firma KDM zaczynała działalność w zakresie całodobowej pomocy drogowej oraz transportu, aby w szybkim czasie poszerzyć zakres usług o naprawy mechaniczne aut osobowych i dostawczych. - Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką na rynku motoryzacyjnym oraz transportowym. Naszą wielką zaletą jest całodobowa pomoc drogowa w razie awarii bądź kolizji drogowej. Mechanicy oraz cała kadra to miłośnicy czterech kółek. Zespół naprawdę godny zaufania pod każdym względem począwszy od wiedzy, nabytego wieloletniego doświadczenia po opiekę nad pojazdem klienta jak nad swoim. Dbamy o to, by każdy pojazd był przyjęty na serwis w folii zabezpieczającej fotel, kierownice, lewarek skrzyni biegów czy nawet dywanik kierowcy. Każdy z klientów podpisuje zlecenie przyjęcia pojazdu na serwis by miał w ten sposób pełne zaufanie do naszej firmy. Naprawa pojazdu pod każdym względem to dla nas „chleb powszedni”. Diagnostyka, wycena, akceptacja kosztów przez klienta, solidność i rzetelność naprawy a przede wszystkim terminowość to dla nas podstawa do budowania dłuższych relacji z klientem. Każdy klient jest traktowany na najwyższym poziomie.

team image

Naszym największym atutem jest to, że stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i transparentność naszych usług. Każdy klient przyjmowany jest indywidualnie, na podstawie zlecenia serwisowego. Prowadzimy także pełną historię napraw danego pojazdu. Nawiązujemy stałe relacje z licznymi kontrahentami (firmami) posiadających własną flotę pojazdów przypieczętowując warunki handlowe – umową Partnerską KDM, która oferuje szeroki zakres udogodnień m.in. terminowość, gwarancja stałych cen czy reklamy marketingowej na szeroką skalę. Posiadamy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów indywidulanych oraz liczne promocje dla każdego użytkownika pojazdu.

Autoserwis KDM - zadbamy o stan techniczny Państwa pojazdu i pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności - od usług mechanicznych po blacharsko-lakiernicze. Posiada auta zastępcze różnej klasy, które są wypożyczane na czas napraw, poczekalnie dla klientów, gdzie możesz odpocząć, uraczyć się kawą i herbatą, a także skorzystać z Internetu WIFI. Dysponujemy również całodobowo monitorowanym parkingiem oraz telefonem alarmowym w razie pilnej pomocy !

car

Potrzebny pojazd zastępczy?